Ankara Metal Etiket

Asit İndirme Etiket Nedir?

CyberPanel Installed

You have successfully installed CyberPanel, please remove this page and upload your website. :)

CyberPanel Forums Documentation

Asit İndirme Etiket,Ankara Etiketçi,Metal Etiket Ankara

Asit indirme etiket, üzerine baskı yapılan eloksalli (elektroliz ile koruyucu yüzey kaplanmış) levhaya asit dökülerek levhanın oyulması sonucu imal edilen metal etiket ürünüdür. Alüminyum etiket son derece dayanıklı ve hafif bir malzemedir. Ankara alüminyum etiket üzerinden etiket yaptıracak olan kişiler lazer çizimli etiket, presle etiket veya punchla ve benzeri çizim teknikleri ile etiket talebinde bulunabilirler. Alüminyum etiket üzerine her renk baskı ve model uygulanabilmektedir.

Asit indirme etiket, en kullanışlı etiket yapma yöntemlerinden biridir. Yani şöyle de diyebiliriz insanlar kendi isteklerini en etkili şekilde sunmak için yapılan çalışmalarda en dikkat çekeni  tercih etmektedir. Baskısı yapılmış olan alüminyum plakaya asit dökülüp metalin de oyulması ile kalıcı baskı elde edilmesi bir asit indirme tekniğidir. Yazıların boyutuna ve derinliğine çok dikkat edilmektedir. Asit indirme etiketler metal etiket yapma işleminde metal üzerinde, işleme asit kullanılarak yapılır. Asit indirme tekniğinin yanında etiket için desenin çizimi yapılacak metal parçanın üst yüzeyine lak isimli madde kaplanır. Daha sonra istenilen desenin üzerine kazınması, kazınmış olan bölgelere de asit uygulaması yapılmaktadır. Desen etikete bu şekilde işlenmektedir.

Asit İndirme Etiket Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Asit indirme etiketlerin avantajları şu şekildedir;

  • Asit indirme etiketler uzun vadeli kullanılabilmektedir, bununla beraber üzerinde çizik, yıpranma ve benzeri üçüncü şahıs hasarlarını kolay kolay tutmamaktadır.
  • Yapılan metal etiketler üzerinden ürün bilgileri veya kişilerin uyarı amacı ile yazdırmak istediği metinler kolay olarak işlenebilmektedir.
  • Asit indirme etiketler ısıya karşı dayanıklıdır ve çabuk bozulmamaktadır.
  • Asit indirme etiketlerdeki etiket yazıları bozulmamaktadır ve boya deformesi yaşanmamaktadır.
  • Asit indirme etiketlerin montajı oldukça kolay ve etkilidir, taktırılan alüminyum etiketler hava koşullarından kolay etkilenmemektedir.
  • Kişiler dilerlerse alüminyum etiketleri reklam amaçlı veya tanıtım amaçlı görsel olarak kullanabilmektedir.
  • Alüminyum etiket üzerine kişilerin dilediği renk, logo veya görsel konulabilmektedir, alüminyum etiketler firmanın talebi üzerinde dizayn edilebilir ve kişiye bir tasarım halinde sunulabilmektedir.

Ankara Metal Etiket Firması Size Nasıl Yardımcı Olur

Alüminyum etiket kişilerin herhangi bir ürünü incelerken o ürünü iyi tanıması ve aklında tutması için son derece önemli bir araçtır. Alüminyum etiket göze çarpan, şık bir görüntüye sahiptir bu yüzden mağazalarda gezen müşterilerin ilk dikkat ettiği unsur ürün etiketidir. Standart fiyat etiketlerine göre alüminyum etiketli ürünler daha akılda kalıcı ve kişiye daha cazip gelmektedir. Firmanız için etiket yaptırmak isterseniz Ankara alüminyum etiket üzerinden, alüminyum etiket siparişi verebilirsiniz. Günümüzde kullanılan etiketler firmanın tamamen görsel bir yansımasını oluşturmaktadır, marka değerini önemseyen kişiler metal etiket ile birlikte markalarını bir adım daha öne çıkarabilirler. Tüketicilerin yüzde doksanı günümüzde görsellik ve dizayna önem vermektedir, alüminyum etiketler ile birlikte ürünlerinizi öne çıkarabilir ve satışlarınızı daha seri yapabilirsiniz. Ankara alüminyum etiket üzerinden binlerce farklı çeşitte etiket dizaynı seçebilir veya markanıza en uygun etiket dizaynını yaptırabilirsiniz.

Metal etiket hakkında bilgi almak için metal etiket nedir makalemizi okuyabilirsiniz.

CyberPanel Installed

You have successfully installed CyberPanel, please remove this page and upload your website. :)

CyberPanel Forums Documentation

Bir cevap yazın