Ankara Metal Etiket

Hakkımızda

CyberPanel Installed

You have successfully installed CyberPanel, please remove this page and upload your website. :)

CyberPanel Forums Documentation

333-yesilcam-02
Videoyu oynat

Hakkımızda

333 Baskı 333 Tanıtım A.Ş. iştirakidir. 333 3 mühendis tarafından kurulmuştur. Ayrıca 333 evrensel bir gülümseme davranışını anımsatmaktadır. 333 kurulduğu ilk zamanlarda reklam ajansı olarak faaliyete başlamıştır. Kurulduğu günden beri “İşimizle Müşteriyi Memnun Edelim, Kazanç Sonra Gelir” ilkesiyle çalışan kuruluştur. 333 sonraki aşamalarda kendi bünyesinde baskı atölyesini kurmuştur. Modern dijital baskı makineleri ile Metal Etiket, Leksan Etiket, Pvc Etiket imalatını kendi bünyesinde yapmaktadır.

333 Etiketi Neden Kurduk?

Fotoğrafını çeken, tasarımını yapan, web sitesini kuran, online pazarlamasını yürüten firma olarak şimdide imalatını yapmak için kolları sıvadık. Makinalar alarak yatırım yaptık. İlk olarak açık hava reklamcılığında totem, tabela, kutu harf, afiş, baskı, araç giydirme konularında işler yapmaya başladık. Bu süreç bizi çok memnun ve mutlu etti. Ahşaptan tabela yapıyor, mermerden isimlik yapıyor ve kimse bize bu olmaz demiyordu. Akabinde makina parkurumuzu genişleterek etiket imalatında folyo, leksan, metal etiket ürünlerinin her nevisini üretiminine 333 etiket çatısı altında başladık. Süreç bizi Anonim Şirket olmaya zorlamıştı.
Darısı Holding olmakta…

Baskı Atölyemiz

Aslında “3 mühendis 1 hayal” mottomuz gerçek olmuştu. Önce beyin terimizi ortaya koyduk sonra alın terimizi sizlere mahcup olmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ekiplerimizi bu yönde eğitiyoruz, sonuç mu biz çok mutluyuz. Yanlış anlaşılmasın çok para kazandığımız falan yok bizi mutlu eden geçinebileceğimiz nafakaları helalinden ve sizleri mutlu ederek kazanmak. Böylesi dünyanın en güzeli. Çalıştığımız işi seviyoruz ve mahcup olmamak için çok çabalıyoruz.
Ankara,Metal,Etiket,Lazer,Kazıma,Asit,İndirme,Alüminyum,Eloksal

Ofisimiz

Bizimle hemen iletişime geçin.

İvedik Osb Mahallesi 1453 Cadde
No : 8 Yenimahalle ANKARA
0312 394 6 133
0536 221 53 33
Burdayız333 Tanıtım Hizmetleri A.Ş. İvedik Osb Mahallesi 1453 Cadde No : 8 Yenimahalle ANKARA
Burdayız 333 Tanıtım Hizmetleri A.Ş. İvedik Osb Mahallesi 1453 Cadde No : 8 Yenimahalle ANKARA