Ankara Metal Etiket

Kabartma Etiket

CyberPanel Installed

You have successfully installed CyberPanel, please remove this page and upload your website. :)

CyberPanel Forums Documentation

Kabartma,Etiket,Ankara

Kabartma etiket üretimi için alüminyum metal etiket üzerine kabartılacak harfler özel kabartma kalıpları sayesinde kabartma verilerek kabartılmaktadır. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken şey kabartılacak yerin etiket boyutuna göre orantılı yapılması gerektiğidir. Etiket sektöründe yaşanan gelişmeler her zaman yeni ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Birçok farklı etiket çeşidi yer alırken bunların avantajları ve dezavantajlarından bahsedilebilir. Kabartma etiket de son dönemin en popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Birkaç farklı şekilde üretilen bu kabartma etiketler her zaman dikkat çekici olma özelliği göstermektedir.

Kabartma etiketler birbirlerinden çok farklı bir yapıda olabilirler. Genellikle metal ürünler üzerinde kullanılan bir yöntemdir. Alüminyum gibi malzemelerde kullanılan bu yöntem ile üç boyutlu etiketler elde edilebilmektedir. Araç plakaları aslında bu kategoride yer alan ürünlerdir. Metal parçalar kabartma teknolojisiyle işlenir ve dikkat çekici bir ürün ortaya çıkar.

Beyaz Eşyalarda Kabartma Etiket Kullanımı  Nasıl Yapılır?

Kabartma etiketlerin en fazla kullanıldığı sektör olarak beyaz eşya sektörü gösterilebilir. Ülkemizdeki en büyük beyaz eşya üreticileri evlerimize gelen ürünlerinde bu etiketlerini kullanırlar. Etiketler kabartma yöntemi ile oluşturulduğu için silinmesi ya da ortadan kaybolması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Onlarca yıl kullanılabilen beyaz eşyaların üzerinde kabartma etiket ile yazılmış markalar da her zaman kalmayı başaracaktır.

Otomobillerde Kabartma Etiketlerin Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Otomobillerin logoları ya da bagaj kısımda yazan model isimleri de kabartma etiketlerin kullanıldığı alanlara bir örnektir. Bu kullanım kabartma etiketlerin en büyük avantajlarını da ortaya koymaktadır. Araçlar sürekli olarak kar, yağmur ya da güneş ışınlarına maruz kalmaktadır. Araçlarda kabartma etiket türünün kullanımı etiketin mevsimsel etmenlere karşı çok dayanıklı bir yapıda olması dolayısıyladır.

Kabartma Etiketlerin Maliyeti Ne Kadardır?

Maliyet hesabı biraz karışık olan bir ürün olarak gösterilebilir. Sürekli olarak kalıpların hazırlanması gerekli olacaktır. Yeni bir kalıp ekstra maliyet anlamına gelir. Kabartma etiketin sınıfında yer alan ürünler için verilecek sipariş ne kadar yüksek sayıda olursa birim fiyat o kadar düşer. Tek bir ürün için kullanılacak kalıp sayısı birken 1000 adet üretim için de tek bir kalıp kullanılır.

Metal etiketlerin ne olduğu ve üretimi hakkında bilgi almak için metal etiket nedir yazımızı okuyabilirsiniz.

CyberPanel Installed

You have successfully installed CyberPanel, please remove this page and upload your website. :)

CyberPanel Forums Documentation

Bir cevap yazın